MensBlog.pl

Prawdziwie męski blog

Category: Miłość i seks

Pomysł na pierwszą randkę czyli jak zabłysnąć i zaskoczyć

Pierwsza randka to ważny moment dla znajomości. Udało Ci się już przekonać drugą osobę do spotkania, jesteś więc na wygranej pozycji. Warto więc zastanowić się gdzie i kiedy chcecie się zobaczyć.

Ten artykuł to nie „instrukcja doskonała”, jak sprawić żeby była druga randka, ale z pewnością dobry poradnik, jak sprawić byście, przy odrobinie szczęścia, spotkali się jeszcze raz.

Przeczytaj więcej

Zalety bycia singlem, czyli o tym, dlaczego nie warto na siłę szukać miłości

Nie pomylę się chyba, mówiąc, że ciężko jest dziś być singlem. Widząc wszędzie zakochane i szczęśliwe pary, można oszaleć z zazdrości. Czasami bycie samemu jest wręcz otwarcie piętnowane. Na przykład moja babcia kiedyś ciągle pytała: “Kiedy ty se w końcu jakąś dziewuche znajdziesz? Ni można tak żyć bez sensu, szukaj jakiej, może się trafi” Z kolei mama mówiła: “Nie bądź takim dzikusem, w Twoim wieku powinieneś chodzić na imprezy i poznawać dziewczyny, wyjdź z domu!” Tylko że ja nie chciałem mieć dziewczyny, bo uwielbiałem samotność.

Przeczytaj więcej

randka gdzie zabrać dziewczyne

Gdzie zaprosić dziewczynę na randkę?

Pewnie nie raz wyrywałeś sobie włosy z głowy, bo nie wiedziałeś, gdzie właściwie mógłbyś zabrać swoją wybrankę. Kawiarnia, kino, teatr wydają się być w miarę dobrymi pomysłami, ale co z robić w przypadku, gdy jesteście ze sobą już jakiś czas i nie chcesz by do waszego związku wkradła się rutyna? Podpowiemy Ci pomysły jak przyjemnie spędzić czas z dziewczyną, tak abyście razem dobrze się bawili.

Przeczytaj więcej

TOP 5 faktów których nie wiesz o striptizerkach

TOP 5 faktów których nie wiesz o striptizerkach

Na świecie panuje przekonanie, że striptizerki to głupie, uzależnione od narkotyków nimfomanki, których jedyną umiejętnością jest zrzucanie z siebie ubrania. Naukowcy z Uniwersytetu w Leeds przeprowadzili badania w których zakwestionowali dotychczasowe stereotypy na temat pań. Po przeprowadzeniu wywiadu z 300 striptizerkami, odkryli zaskakujące informacje na temat kobiet, niektóre niestety są dość oczywiste – branża ta wciąż jest niebezpieczna, nie ma odpowiedniego zabezpieczenia przed maltretowaniem i gwałceniem kobiet. Inne zaś skłonią Cię do przemyśleń na temat osoby trudniącej się tym zawodem.

Przeczytaj więcej

zwiazek na odleglosc jak sie przygotowac

Związek na odległość – Jak przygotować związek na dłuższą rozłąkę?

Coraz częściej dostrzec można problem który występuje w naszym społeczeństwie. Związany jest on z prowadzeniem związku na odległość podczas okresu studiowania. Wynika z tego wiele różnorakich problemów.

Powodem są w związku z tym co zostało napisane powyżej, rzadkie spotkania. Cały rytm funkcjonowania związku zostaje zaburzony. Mimo, że wiemy co nas czeka, w jakiejś części przypadków jest to zaskoczeniem. Niektóre związki odnajdują się w nowej sytuacji, inne gubią. Wynika to z relacji jakie tworzą związek, nastawienia do nowej sytuacji, oczekiwań.

Przeczytaj więcej

Gesty kobiet co oznaczaja

Czy mowa ciała zdradza co czuje kobieta?

Praca zostanie poświęcona mowie ciała, w oparciu o literaturę, zdobytą wiedzę, oraz doświadczenie. W tej części pracy skoncentruje się bardziej na teorii, oraz w mniejszym stopniu na praktyce.

Przeczytaj więcej

mowa ciała i jej znaczenie u kobiet

Mowa ciała i jej znaczenie w zachowaniu kobiety

W tym artykule, będącym kontynuacją poprzedniego, skupie się na dłoniach, a ściślej nad ich interpretacją. Otwarte dłonie, oznaczają odprężenie, rozluźnienie. Z kolei zamknięte świadczą o tym, że dana osoba jest skoncentrowana, lub zestresowana.

Przeczytaj więcej

Pierwsza randka jakie pytania zadawać

5 pytań, które powinieneś zadać partnerce na pierwszej randce

Zamawiasz obiad w restauracji, kelner przyjmuje zamówienie i odchodzi. Między wami nastała długa, niezręczna cisza. Jesteście tylko Wy, a Ty nie wiesz co powiedzieć. Przebrnąłeś już przez pytania na temat rodzeństwa, spędzania wolnego czasu, i jej ulubionych filmów. Czujesz, że tracisz grunt pod nogami? Wpadka jest blisko? Spokojnie! Mamy na to radę!

Przeczytaj więcej

TOP 6 istotnych kwestii w związku, o których powinieneś wiedzieć

W poniższym artykule będą zawarte wskazówki, jak prowadzić związek, tak aby był przyjemny, miły, no i oczywiście przynosił korzyści. Co zrobić w trudnych sytuacjach, a także jakie mieć nastawienie.

Przeczytaj więcej

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén