Pierwsza randka to ważny moment dla znajomości. Udało Ci się już przekonać drugą osobę do spotkania, jesteś więc na wygranej pozycji. Warto więc zastanowić się gdzie i kiedy chcecie się zobaczyć.

Ten artykuł to nie „instrukcja doskonała”, jak sprawić żeby była druga randka, ale z pewnością dobry poradnik, jak sprawić byście, przy odrobinie szczęścia, spotkali się jeszcze raz.

Punkt pierwszy – Zaplanuj dokładnie dzień i godzinę spotkania

To pozornie proste, jednak warto wziąć pod uwagę 3 kryteria.

– Zaproponuj porę dnia tak by była ona odpowiednia na późną kawę jak i wieczór przy świecach. Pamiętaj, że nigdy nie wiesz do końca jak to spotkanie się potoczy. Popołudnie to idealny czas, nie za wcześnie nie za późno.

– Sprawdź pogodę przed wyborem dnia, jeżeli będzie padać niezobowiązujący spacer czy piknik nie wchodzi w grę.

– Zapytaj co druga połowa robi przed spotkaniem. To pomoże Ci zgadnąć, czego będzie potrzebowała. Po pracy nie zawsze chce nam się biegać po lesie i grać w paintball.

Punkt drugi – Zrób plan randki

Warto zaplanować przebieg randki. Dzięki temu możemy zaskoczyć naszego gościa, kiedy po wyjściu z kawiarni nasza taksówka, do kolejnego miejsca, będzie już czekała.

Ponadto musisz mieć plan B i być elastyczny. Jeżeli zacznie padać lub kawiarnia będzie zamknięta od razu zmień plan.
Spraw by randka była dynamiczna, nie siedźcie w jednym miejscu, zróbcie coś razem !

Punkt trzeci – Bądź sobą

Jeżeli ta randka ma doprowadzić do kolejnego spotkania a w efekcie związku, musisz pokazać jaki jesteś naprawdę. Przecież ta osoba będzie z tobą dłużej, każdy lubi wiedzieć na co się decyduje.

Stres i nerwy żeby wypaść jak najlepiej ? Nie pomagają w byciu sobą, wiem o tym. Ale mimo wszystko spróbuj się zrelaksować, wyobraź sobie, że jesteś na kawie z kimś kogo znasz od zawsze.

A teraz mój osobisty (ale nie jedyny) sposób na sukces !

1. Jedzenie lub kawa
przy kawie czy w oczekiwaniu na jedzenie porozmawiacie, dowiecie się więcej o sobie. Rozmowa pokaże wam czy pasujecie do siebie, macie wspólne tematy. Na pierwszej randce zawsze warto inwestować w rozmowę !

2. Gra zespołowa, emocje
Przygotuj coś co sprawdzi wasz „team work” , zobaczycie czy umiecie współpracować. Podczas zabawy wydzielą się emocje i przede wszystkim śmiech (on was rozluźni). Przykład : escaperoom, paintball czy klub z planszówkami

3. Odprowadź
Wspólny spacer do domu, na przystanek czy na pociąg da wam czas na rozmowę i podsumowanie wyjścia. Powoli będziecie czuli czy chcecie więcej. To także chwila na pożegnanie (może być niezobowiązujące), jeżeli się wstydzisz przytul się albo podaj rękę a smsem powiedz jak Ci się podobało. Wtedy będziesz wiedział czy druga połowa chce spotkać się jeszcze raz.

Każda osoba jest inna dlatego musisz spróbować ! Jeżeli się nie uda będą kolejne, a jeżeli kliknęło to staraj się i angażuj, bo to, przy odrobinie szczęścia, przepis na sukces.

Do boju !
Trzymam za Ciebie kciuki.