MensBlog.pl

Prawdziwie męski blog

Category: Motoryzacja

Samochód – przedłużenie męskiego ego?

„Patrz ale fajna bryka!” – „Eeee… mnie się tam nie podoba. Za to widziałem zajebiste auto na allegro. Normalnie wszystkie laski w okolicy twoje.” – „Laski jak laski, ale czujesz minę chłopaków? Podjedziesz fajną furą… a im szczeny na dół!” – „Idę do roboty zarobić na jakieś fajne autko, może za dwa lata sobie kupię… jak dobrze pójdzie to za rok.” – „ No to powodzenia stary.”

Przeczytaj więcej

Jakie są zalety instalacji gazowej w samochodzie?

W ostatnich latach na rynku pojawiło się wiele aut zasilanych instalacją gazową, spowodowane to zostało rosnącymi cenami paliwa. Ceny instalacji gazowej są zależne, od modelu auta, roku produkcji, generacji instalacji gazowej, może oscylować w granicach od 2 do 6 tysięcy złotych.

Przeczytaj więcej

Porządki w samochodzie – na co zwrócić uwagę?

Czas leci szybko. Wydaje się jakbyśmy wczoraj dopiero co robili zimowy przegląd samochodu i zmieniali opony na zimowe. A wiecie co? Wiosna tuż za rogiem i nadszedł najwyższy czas, aby ponownie udać się do mechanika. Jednak większość z nas odkłada ten moment na ostatnią chwilę obawiając się, że jak zwykle zapłaci krocie za przegląd. Nic z tego! Postanowiliśmy przygotować mały poradnik, który zaoszczędzi Ci częstych wizyt u mechanika i odciąży finanse domowe.

Przeczytaj więcej

Wskazowki dla bezpiecznej jazdy

6 wskazówek bezpiecznej jazdy

Czasy niegrzecznych kierowców już dawno odeszły w niepamięć. Lata, gdy kierowcy nie zmieniali kierunkowskazów przy zmianie pasa ruchu też. Teraz głównym zagrożeniem na drogach jest agresja kierowców i wszystkie inne zachowania związane z tym zjawiskiem.

Przeczytaj więcej

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén